دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

مقالات خود را برای ما ارسال نمایید

ما آن را به نام خود شما منتشر میکنیم

مشاهده سایر مقالات

مدیریت هتلداری

جامعه مدیران هتل های ایران

 • Home
  Home This is where you can find all the blog posts throughout the site.
 • Categories
  Categories Displays a list of categories from this blog.
 • Tags
  Tags Displays a list of tags that have been used in the blog.
 • Bloggers
  Bloggers Search for your favorite blogger from this site.
 • Team Blogs
  Team Blogs Find your favorite team blogs here.
 • Login
  Login Login form

ویدئو 7 راهکار در مهندسی منو رستوران

پیش تر در رابطه با مهندسی منو در رستوران و همچنین فرآیند آن در مقاله ای به بحث پرداختیم . فلسفه مهندسی منو افزایش سود آوری از طریق ترغیب مشتریان به خرید ان چیزی است که شما تمایل دارید تا بخرند استوار است در ویدئویی که امروز برای شما آماده نموده ام 7 راهکار جالب و ارزشمند در رابطه با تکنیک های مهندسی منو برای شما بیان میشود . راهکارهای ساده ای که تاثیرات بسزایی در درآمد رستوران شما خواهد داشت .

Continue reading Last modified on
Hits: 6927 1 Comment
Rate this blog entry:

آموزش ویدئویی اصول حفظ سلامت مواد غذایی - HACCP

در بسیاری از مواقع مواد اولیه وارد شده به آشپزخانه هتل سلامت میباشند اما این موارد در دستان کسانی که با آن کار میکنند آلوده میشوند . در این ویدئو آموزشی شما با نظام HACCP جهت حفظ سلامت غذا ها و مواد اولیه در آشپزخانه آشنا میشوید . اگر میهمانان شما به سبب خوردن غذای مسموم در رستوران شما دچار مسمویت شوند جدا از مشکلات قانونی شما ممکن است کلا تجارت خود ر از دست بدهید و اعتبار شما به نابودی کشیده میشود .ویدئو آموزشی پیش رو روش های جلوگیری و کنترل سلامت غذاهای تولیدی را بیان میکند

Continue reading Last modified on
Hits: 4863 0 Comments
Rate this blog entry:

ویدیو آموزشی وظایف پذیرشگر در هتل

در این ویدیو آموزشی اصول کلی پذیرشگری در هتل ها برای شما توضیح داده میشود . هدف اصلی این آموزش نحوه ایجاد وفاداری و ایجاد رضایت در میهمانان در برخورد اول میباشد . به عنوان یکی از داوطلبین این شغل و شخصی که در حال حاضر در این شغل مشغول بکار میباشید شما باید دید کاملی از الزامات انجام شغل خود داشته باشید . در این ویدیو فرآیند ورود میهمان (چک این - check in)  برای شما توضیح داده میشود همچنین نحوه انجام این فرآیند بر اساس استاندارد های هتل های هالیدی این برای شما تشریح میشود . دیدن این ویدیو اموزش خالی از لطف نیست .

Continue reading Last modified on
Hits: 8163 2 Comments
Rate this blog entry:

مرتب کردن تخت به روش Hospital Corner در هتل های ماریوت

مرتب نمودن تخت هتل و نحوه کشیدن ملحفه در اتاق های هتل اولین چیزی است که در هنگام ورود میهمان خود نمایی مینمایند . در ویدئو آموزشی که در ادامه این مقاله وجود دارد با استفاده از روش Hospital corner به شما آموزش داده میشود که ملحفه های یک تخت در هتل چگونه میباشد مرتب شود . این ویدیو قسمتی از ویدیو های داخل هتل ماریوت برای پرسنل واحد خانه داری میباشد .

Continue reading Last modified on
Hits: 9312 0 Comments
Rate this blog entry:

آموزش عمومی پرسنل هتل های هایت

هتل های زنجیره ای هایت یا هایات (Hayat) آنقدر معروف میباشند که نیازی به توضیح و تفسیر نداشته باشند اما چه چیزی این گروه هتل های زنجیره ای را خاص نموده است ؟ آیا امکانات فیزیکی این هتل ها موجب شده است تا چنین برند معتبری داشته باشند ؟ اگر چنین است چرا هتل های دیگری که از نظر امکانات فیزیکی حتی برتر از مجموعه هتل های هایت میباشند دارای قدرت برندی مشابه نمیباشند ؟ در این ویدیو آموزشی شما آنچه آموزش های عمومی در هتل ها نام دارد روبرو میشوید

Continue reading Last modified on
Hits: 7646 0 Comments
Rate this blog entry: